Výhodné zaměstnanecké benefity

Výhodné zaměstnanecké benefity pro pracovníky i vedení

Když se řekne stravenky, pravděpodobně se vám ihned vybaví archy papírových stravenek, které musíte u poklady pečlivě trhat a počítat, kolik jich smíte najednou použít. Dovolte nám, abychom vás vyvedli z mobilu. Doba pokročila a podoba stravenek také.

Zaměstnanecké benefity na kartě i v mobilní aplikaci

Technologie nás provázejí na každém kroku, a proto není divu, že výhodné zaměstnanecké benefity lze nyní nahrát na kartu a platit s nimi pohodlně a jednoduše téměř kdekoliv. Navíc lze stravenky propojit s mobilní aplikací a mít dokonalý přehled o tom, kolik máte aktuálně vyčerpáno a kolik vám ještě zbývá k utracení.

Kde lze e-stravenky uplatnit? Téměř všude

Body uplatnit při nákupu potravin, ale také v celé řadě dalších odvětví. E-stravenky mohou pracovníci uplatit při nákupu vzdělávacích kurzů, lze je využít při péči o své zdraví, například při nákupu nových dioptrických brýlí nebo při návštěvě výživového specialisty či psychologa. Samozřejmostí je jejich uplatnění v kulturních a sportovních zařízeních, ale také s nimi lze zaplatit za knihy všech možných žánrů. Zapomenout bychom neměli ani na rekreace a využití benefitů při nákupu zájezdů či ubytování. Nejoblíbenějším místem, kde lidé své bonusy využívají, ale stále zůstávají lékárny.

Platnost stravenek vás již nemusí trápit

Velikou nevýhodou papírových stravenek bylo to, že měly pouze omezenou platnost. V případě, že jste je nestihli včas vyčerpat jste o ně přišli, a to bez jakékoliv náhrady. Aby se to již nestávalo, lze benefitní body propojit se svou platební kartou a vyčerpat je vždy do poslední koruny, a to libovolným nákupem.

Přejděte na moderní podobu stravenek a společně s dobou udělejte krok do současnosti. E-stravenky jsou praktičtější, modernější a mnohem efektivnější než jejich papírové předchůdkyně.

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *