Půjčka

Půjčka pro začínající podnikatele se umí přizpůsobit konkrétní situaci

Je k dispozici pro všechny OSVČ, včetně těch, kteří mají tento status teprve několik málo dnů. Neptá se na detaily, umí pomoci rychle a velmi adresně. Půjčka určená podnikatelům má pevně stanovené parametry a je připravena, aby zasáhla co nejdříve. Každý má své důvody, proč žádá o půjčku. Na ty se však nikdo ptát rozhodně nebude! Proč také? Soukromí klientů je na prvním místě, diskrétnost je tedy naprosto klíčovým tématem pro každého poskytovatele krátkodobých úvěrů. Účel o ničem nebude rozhodovat, důležité je jen to, aby byla půjčka splacena v dohodnutém termínu.

Vyberte si částku podle svého

A kolik si vlastně můžete půjčit? Existuje pestrá paleta variant, to proto, že žádné dva příběhy nejsou stejné. Půjčka pro začínající podnikatele má jasně stanovené parametry. Zajímá vás řeč čísel? Jistě, pro žadatele o úvěr jsou tyto údaje nejpodstatnější ze všeho. Můžete si zvolit konkrétní sumu, takovou, která vám v dané situaci pomůže. Mantinely jsou velmi široké, to proto, aby si na své přišel úplně každý žadatel. Podmínek je jen několik, důležité je, aby zájemce předložil také platné IČO, kterým dokáže, že je aktivním podnikatelem.

  • 5 000 Kč je minimum. Úvěr může sloužit na cokoliv, od elektroniky až po zaplacení pojistného.
  • 30 000 Kč je maximální částka, o které lze uvažovat. Vybavení kanceláře nebo snad složenky?
  • Lhůta splatnosti je něčím, co si nastaví každý žadatel podle sebe, a to v rozmezí 7 a 30 dnů.
Půjčka pro podnikatele

Bez dlouhého čekání a obsáhlých smluv

Je férová, rychlá a maximálně přesná. Půjčka na podnikání má pevně stanovená pravidla, ale zeptá se také jen na základní věci. Nebude chtít znát podrobnosti ze života žadatele, nehodlá klást opravdu důvěrné otázky. A nezajímá ji konkrétní účel využití peněz, protože to je vždy v režii samotného klienta. 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *