půjčka_na_ičo_PR

Nebankovní půjčka na IČO?

Půjčku pro živnostníky a podnikatele není vždy snadné jen tak získat. Většinou vyžadují příliš mnoho papírování, nutí vás navštěvovat úřady a ztrácet už tak dost nepostradatelný a drahocenný čas. Nebankovní půjčka na firmu či IČO však může být i rychlá, efektivní a s dobrými podmínkami. Podívejte se, jak ji získat. 

Půjčka na IČO je určena živnostníkům, kteří si chtějí půjčit peníze online. Jde o půjčku, kterou si sami snadno a jednoduše vybavíte přes internet a to během pár minut. Nezáleží při tom ani na délce vašeho podnikání ani na výši příjmu. 

Kdy se hodí nebankovní půjčka na IČO

Nebankovní půjčka se hodí v případě, že se chystáte začít podnikat a potřebujete získat finance na rozjezd. Nebo pokud už vedete svůj projekt a potřebujete přístup k půjčce pro osoby samostatně výdělečně činné. Anebo třeba v případě, že se vám nepodařilo prostřednictvím banky nebo jiné finanční instituce získat vhodné financování, ve které jste při svém podnikání v současné době doufali. 

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka na IČO je vhodná alternativa, která pomůže mnoha podnikatelům, kteří potřebují získat peníze na podporu podnikání co nejrychleji. Pro ty, co jim v bance nepůjčili a potřebují rychle peníze třeba proto, že jim odběratelé nezaplatili včas faktury. Druhotná platební neschopnost se týká mnoha podnikatelů.  V tomto případě pomůže nebankovní půjčka na IČO překlenout kritické období. Půjčku navíc můžete za jasných podmínek splatit i předčasně. 

Podmínky nebankovní půjčky na IČO

Nebankovní půjčka na IČO je určena pouze podnikatelům s vlastním bydlením. Máte při ní nárok i na souběžnou půjčku. Můžete ji využít na cokoliv, třeba na nezaplacený nájem, platby za telefon, služby, elektřinu, leasing, provoz firmy, mzdy nebo nákup techniky pro akutní provoz. O půjčku může zažádat i zaměstnanec s živnostenským listem, který nepracuje na hlavní podnikatelskou činnost. Nemusí dokládat příjmy z hlavní ani vedlejší činnosti a úroky se dají odečíst do daňových nákladů. Pokud o ni máte zájem, na této stránce můžete nebankovní půjčku na IČO získat. 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *