investiční_zlato

Kde nakoupit investiční zlato? Zkuste Obecní dům v Praze

Plánujete ochránit své úspory před inflací a rozhodli jste se, že investiční zlato je pro to tou ideální investiční příležitostí? Pokud se chcete vydat bezpečnou cestou, zachovat si likviditu své investice nebo si jen doplnit své investiční portfolio, byla to dobrá volba. Přemýšlíte tak nyní, kde investiční zlato koupit? Zkuste Obecní dům v Praze.

Koupíte zde zlaté slitky i mince nejvyšší ryzosti

Obecní dům v Praze s vchodem z ulice U Prašné brány skrývá sídlo Pražské mincovny, specializované prodejny s investiční zlatem. Naleznete zde širokou nabídku zlata, konkrétně pak zlatých slitků a zlatých mincí. Slitky pocházejí primárně ze Švýcarska, mince jsou poté produktem ČNB, vybrat si můžete například i ze známých mincí Wiener Philharmoniker. Všechny mají svůj garantovaný původ a ryzost.

Investiční zlato vám přinese stabilitu

Koupí investičního zlata se stáváte jeho skutečným vlastníkem. Na rozdíl od například investiční do virtuálních komoditních uncí na burze zlata si opravdu domu odnesete zlatou cihličku či minci, s nimiž můžete libovolně nakládat.

Na stejném místě také můžete své zlaté mince či slitky zpětně prodat. Za výkupní cenu, která se, podobně jako cena nákupní, mění každým dnem. Ta se mění v závislosti na aktuálně tržní ceně zlata. Výhodou investičního zlata je fakt, že jej mimo místo nákupu prodáte kdekoliv na světě. Díky garanci původu a ryzosti je vysoce likvidní.

Pro připomenutí, investiční zlato by v ideálním případě mělo tvořit pouhý doplněk vašeho investičního portfolia. Slouží primárně jako ochrana před znehodnocením měny, na nějaké velké výnosy není tento způsob investice stavěný.

Investiční zlato charakterizuje především nezávislost, jistota a stabilita. Není závislé na ekonomické či politické situaci a byť jeho denní cena roste a klesá, dlouhodobě si drží svoji stabilní hodnotu.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *