Letecká přeprava do zahraničí

Expresní přeprava balíků a zásilek – Rychlé doručení přímo k vám domů

Aktuální doba je hektická a všichni neustále spěcháme a doháníme spoustu věcí na poslední chvíli. Pokud máte zásilku, kterou nutně potřebujete nejlépe druhý den doručit, pak je nutné ji podat u společnosti, která pro vás udělá maximum. U společnosti Smartex jsou zásilky Expres okamžitě zpracovány a do zahraničí doručovány adresátům v rámci možností klidně i do 48 hodin.

Expresní přeprava balíků a zásilek

Potřebujete rychlou a bezproblémovou přepravu pro vaše dokumentyzásilkybalíky či celé palety? Sjednejte si rychlou a spolehlivou přepravu u společnosti Smartex, která umožňuje expresní leteckou přepravu zásilek kamkoli ve světě do 48 hodin. Služba je jako stvořená zejména pro balíkové zásilky do 150 kg i přepravu důležitých dokumentů i listin. Firma se specializuje zejména na přepravu do USA a Číny, přepravuje však zásilky do více než 220 zemí světa.

Rychlá a levná přeprava

Kromě rychlé doby doručení vás díky optimalizaci přepravních cest potěší příznivé ceny. Společnost Smartex poskytuje kompletní servis a služby v oblasti mezinárodní přepravy zásilek po zemi, po moři i letecky pro více než 3000 českých firem. Je autorizovaným partnerem firem FeDexTNT a UPS, ke kterým se přidal i renomovaný partner Kuegne+Nagel. Zapomeňte na běžné ceníkové ceny. Každou zakázku Smartex posoudí individuálně a najde vždy tu nejoptimálnější dopravní variantu pro co nejrychlejší přepravu.

Expresní letecká přeprava

Rychlé doručení

Pro společnost Smartex je expresní přeprava balíků denním chlebem, od roku 2012 nasbírala spoustu zkušeností a po celém světě má mnoho kontaktů. Díky tomu vás u ní čeká vysoká rychlost, maximální spolehlivostvýhodná cena a doručení zásilek přímo do ruky. Služba leteckého expresu zahrnuje možnost objednání onlinevyzvednutí zásilky na libovolné adrese, doručení na vámi udanou adresu, celní formality v ČR i v zahraničí, vystavení nákladového listu a samozřejmě i online tracking zásilky.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *