odložená platba

Co je odložená platba a kdy je vhodné ji využít?

Odložené platby se nejčastěji používají při nákupu na internetových obchodech. Za objednané zboží zaplatíte až po rozbalení za 14 dní nebo delší dobu. Nejedná se tedy o půjčku s navýšením ceny. Platba dorazí na účet obchodu před distribucí zboží. Je to tedy výhodné pro klienty i e-shopy.

Co je odložená platba

Odložená platba funguje tak, že si při objednávce zvolíte jako platební metodu možnost odložené platby, která činí obvykle 14 dní po převzetí zboží, rozbalení a vyzkoušení zboží. Po splnění určitých podmínek může být doba i delší. Pokud částku uhradíte do sjednaného data splatnosti, nehrozí vám dodatečné poplatky. Můžete si jako zákazník dovolit větší nákup a dražší, kvalitnější výrobky bez platby předem. Oproti dobírce či platbě předem získáte jistotu, že zboží dorazí. Navíc máte prostor na ujištění se, že je objednávka i zboží v pořádku.

Kdo si může odložit platbu

Twisto Pay má zákazník až 30 dnů na zaplacení, e-shop však obdrží své peníze ihned. Aby klient na odloženou platbu dosáhl, provozovatel služby nejdříve posoudí jeho bonituTwisto Pay na to využívá interní systém Nikita fungující na bázi strojového učení. Ten ve zlomku vteřiny vyhodnotí na základě jména, e-mailu, adresy a pár stovek volně dostupných faktorů klienta, zda lze odloženou platbu provést. Delší splatnost až 45 dní získáte po zaregistrování Twisto účtu.

Rychlá aktivace platební brány

Po vyplnění krátkého online formuláře s odsouhlasením obchodních podmínek a smlouvy dojde k rychlému ověřovacímu procesu s platbou aktivačního poplatku. Po ověření úspěšného převodu a vašich údajů, můžete začít přijímat platby do částky 15 000 Kč. K nastavení plateb v administračním panelu PayU GPO lze využít různé doplňky. K dispozici je i podrobná dokumentace pro programátory, která jim umožní platby přizpůsobit dle individuálních potřeb zákazníků. Při aktivaci platební brány stačí provést testovací transakci a vyčkat na potvrzující zprávu, že platby byly úspěšně aktivovány.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *